• Här hittar du deltagande föreningar som håller i deltävlingarna.
  • Deltävlingarna 2018 sker under 7 mars.
  • Kontakta din lokala förening för mer information.

 

Handelshögskolan i Göteborg

Lokal arrangör: HHGS
Besök hemsida»
Vinnare: Filip Andreasson, Lukas Josefsson, Kalle Norén

Handelshögskolan i Stockholm

Lokal arrangör: HHSS
Vinnare: Tor Fryer Petersson, Axel Granström, Nicklas Kövamees

Umeå universitet

Lokal arrangör: HHUS
Besök hemsida»
Vinnare: Robert Frimmel, Sofie Gyllengahm, Tobias Vermeer

Högskolan i Borås

Lokal arrangör: Novitas
Vinnare: Milos Kenjic, Frederik Lund, Dior Tursón

Högskolan i Gävle

Lokal arrangör: Gavlecon
Besök hemsida>
Vinnare: Oscar Hemmingsson, Jonathan Nåvik, Jesper Skarin


Högskolan i Halmstad

Lokal arrangör: Eurekha
Besök hemsida»
Vinnare: Johan Larsson, Joacim Westman, Axel Jonsson

Högskolan i Kristianstad

Lokal arrangör: Cefyrekon
Vinnare: Emil Linansky, Marcus Olausson, Felix Knese

Högskolan Väst

Lokal arrangör: VästEko
Besök hemsida»
Vinnare:

Karlstad universitet

Lokal arrangör: Karlekon
Besök hemsida»
Vinnare: Gustav Olsén, Anna Olofsson, Gustav Hollinder


Linköpings universitet

Lokal arrangör: ELIN
Besök hemsida»
Vinnare: Casper Ternerot, Nina Tarmet, Eric Olsson


Linnéuniversitetet

Lokal arrangör: Kalmar ESS
Besök hemsida»
Vinnare: Sofia Nilsson, Kajsa Nygren, Sebastian Ketikidis

Lokal arrangör: EHVS
Besök hemsida»
Vinnare: Erik Gunhamn, David Krieg, Fredrik Björklund


Luleå Tekniska universitet

Lokal arrangör: Ekonomsektionen i Luleå
Besök hemsida»
Vinnare: Felix Kjellman, Melinda Wixner, Dennis Ivarsson

Mittuniversitetet

Lokal arrangör: Sundekon
Besök hemsida»
Vinnare: David Metz, Johannes Larsson, Ida Eriksson

Mälardalens Högskola

Lokal arrangör: Esekon
Besök hemsida»
Vinnare: Emelie Fredriksson, Linnea Olsson Eriksson, Therese Oscarsson
Lokal arrangör: Mälekon
Besök hemsida»
Vinnare:

Stockholms universitet

Lokal arrangör: FEST
Besök hemsida»
Vinnare:

Södertörns Högskola

Lokal arrangör: SÖFRE
Besök hemsida»
Vinnare: Vendela Von Fluck, Rebecka Wiking, Sara Angshed

Uppsala universitet

Lokal arrangör: Uppsalaekonomerna
Besök hemsida»
Vinnare: Måns Nilsson, Jonas Walan, Oskar Persson Ed
Lokal arrangör: Visekon
Vinnare:

Örebro universitet

Lokal arrangör: SESAM
Besök hemsida»
Vinnare: Patrik Helmersson, Jacob Jansson, Lucas Casabona

Högskolan i Skövde

Lokal arrangör: Sköekon och Safir
Vinnare: Louise Wanner, Viktoria Kemborn, Amanda Persson
Wärme

Blekinge Tekniska Högskola

Lokal arrangör: Eken
Besök hemsida»
Vinnare: