Kontakta oss!

I år arrangeras SM i Ekonomi av studentföreningen och kårsektionen Sesam på Örebro universitet. 

Om du har några frågor eller funderingar så är det bara att höra av sig. Kontaktuppgifter till projektgruppen för SM i Ekonomi 2021 hittar du nedan!

sesam logga
profil Jimmy

Jimmy Löfstedt

Projektledare

SM i Ekonomi

070 748 52 40

jimmy.lofstedt@smiekonomi.com

Linus Edenholm

Projektledare

SM i Ekonomi

070 091 87 32

linus.edenholm@smiekonomi.com

 

Anna Litborn

Tävlingsansvarig

SM i Ekonomi

070 936 96 37 

anna.litborn@smiekonomi.com

Jennifer Baranyai

Ekonomiansvarig

SM i Ekonomi

072 308 84 22

jennifer.baranyai@smiekonomi.com

Axel Bråve

Näringslivsansvarig

SM i Ekonomi
072 228 90 96

axel.brave@smiekonomi.com

Hjalmar Gertsson

Näringslivsansvarig
SM i Ekonomi
076 894 51 26
hjalmar.gertsson@smiekonomi.com

Hector Cederberg Marmefelt

Personalansvarig

SM i Ekonomi
076 114 43 86
hector.cederberg.marmefelt@smiekonomi.com

Jessica Ahlstrand

Logistikansvarig

SM i Ekonomi

073 022 35 44

jessica.ahlstrand@smiekonomi.com

Susanna Åhlén

Marknadsföringsansvarig

SM i Ekonomi

076 191 87 49

susanna.ahlen@smiekonomi.com

Sara Eliasson

Art Director

SM i Ekonomi

070 678 32 81

sara.eliasson@smiekonomi.com

Charlotte Magnusson

Evenemangsansvarig

SM i Ekonomi

charlotte.magnusson@smiekonomi.com

Matilda Westerdahl

Evenemangsansvarig

SM i Ekonomi

073 528 22 11
matilda.westerdahl@smiekonomi.com