Kontakta oss!

I år arrangeras SM i Ekonomi av Handelshögskolans i Göteborg Studentkår. Det innebär också att semifinalen och finalen med tillhörande konferens kommer att arrangeras i Göteborg i år. Vi ses där!

Har ni några som helst frågor som rör tävlingen är det bara att höra av sig till projektgruppen i Göteborg, deras kontaktuppgifter hittar ni nedan.

Anna Jahre

Projektledare

SM i Ekonomi

m: +46 70 875 82 61

e: anna.jahre@smiekonomi.com

Sofia Emanuelsson

Projektledare

SM i Ekonomi

m: +46 73 071 20 72

e: sofia.emanuelsson@smiekonomi.com

Rasmus Lidh

Tävlingsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 73 813 51 30

e: rasmus.lidh@smiekonomi.com

Albin Glas

Företagsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 70 600 65 10

e: albin.glas@smiekonomi.com

Erik Florander

Företagsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 73 352 11 50

e: erik.florander@smiekonomi.com

Mattias Axelsson

Föreläsningsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 73 931 24 69

e: mattias.axelsson@smiekonomi.com

Philip Lindblad

Ekonomiansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 73 312 11 39

e: philip.lindblad@smiekonomi.com

Matilda Blomstrand

Logistikansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 70 683 92 38

e: matilda.blomstrand@smiekonomi.com

Maria Nordin

Personalansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 76 634 88 35

e: maria.nordin@smiekonomi.com  

emma

Emma Bernström

Evenemangsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 73 025 64 56

e: emma.bernstrom@smiekonomi.com

Emma Kovacs

Evenemangsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 72 239 11 90

e: emma.kovacs@smiekonomi.com

Anna Nordin

Marknadsföringsansvarig

SM i Ekonomi

m: +46 70 721 32 49

e: anna.nordin@smiekonomi.com

Alexandra Muhl

Art Director

SM i Ekonomi

m: +46 70 228 83 68

e: alexandra.muhl@smiekonomi.com